Tisk

Malonákladový tisk

Tiskneme na strojích Xerox Docucolor 242 a Color 560. Vizitky, letáky, plakáty, ceníky, manuály, katalogy. Je tu samozřejmě možnost personalizace grafiky popřípadě číslování. Malonákladový tisk se vyplatí pokud potřebujete vytisknout menší množství výtisků(stovky až jednotky tisíců kusů).

Xerox Colour 560

Velkoplošný tisk

Velkoformátový tiskový a řezací plotr, exterierová životnost až 3 roky, tisk na různá média jako jsou plachty, vlajky, billboardové papíry, samolepky, fotopapíry, textilní materiály, podlahové aplikace a další. Tisková šíře 1624mm, délka prakticky neomezena (pouze délkou návinu na roli), 7 tiskových barev.

Roland

Samolepky v kotouči

Zakoupením tiskárny SATO Cl 412e jsme rozšířili nabídku služeb o tisk samolepek v kotoučích. Možnosti tisku do šířky 110 mm, jednou barvou – standartně černou, další barvy (zlatá, stříbrná, modrá, zelená, červená) na objednání. Tiskárna vhodná na tisk variabilních dat na samolepky, tisk čarových kódů, etiket…

Sato CL412

Ofsetový tisk

Kooperujeme výrobu na storjích Heidelberg, na 1, 2, 4-barvových strojích dle konkrétní zakázky. Mezi nejčastější tisky patří: vizitky, kalendáříky, pohlednice, novoroční přání, samolepky, letáky, plakáty do formátu A2, kalendáře, hlavičkové papíry, hospodářské tiskopisy, výroční zprávy, sborníky, katalogy, brožury, knihy, bloky, účtenky a další.

Světelná reklama 3D